Hyundai Kia Oto Orijinal ve Yan Sanayi Yedek Parça

2000 TL üzeri sepetlerde kargo ücretsiz! 2000 TL altı siparişlerinizde siparişleriniz alıcı ödemeli gönderilir.

İletişim Yardım / Kayıt Ol

hyundaiparca.com bir Merkez Otomotiv markasıdır

İstanbul Ataşehir de bulunan Merkez Otomotiv, üç ayrı perakende satış mağazası ile hizmet vermektedir. HYUNDAI ve KIA marka binek, ticari ve arazi taşıtlarının orijinal, eşdeğer ve çıkma yedek parça satışını yapmaktadır.

Merkez Otomotiv hyundai yedek parça serüvenine 1969 yılında DOĞAN oto olarak başlamış; 40 yılı aşkın bir sürede her geçen gün kendine deneyim katarak 2009 ‘ da MERKEZ OTOMOTİV ismini alarak Türkiye de Hyundai ve Kia marka taşıtların yedek parçalarının ithalatını ve satışını üstlendiği en büyük firmalar arasında yerini almıştır. 1969 dan bu zamana tecrübesi, deneyimli uzman kadrosu 3000 m2 lik satış alanı ile ülke genelinde hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermemeyi bir gelenek haline getirmekle beraber müşteri memnuniyetini ilkelerinin ilk sırasında tutarak güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz, Türkiye yedek parça sektöründe ithalat, ihracat yapabilen gelişen ve sürekli yenilenen çağdaş normların uygulandığı toplum, doğa ve çalışanına daima saygılı müşterisinin güvenini kendi kazancının önünde tutmaktır.

Misyonumuz, yaptığımız öngörülü ithalatlarla rekabette izleyen değil izlenen bir firma olarak müşterilerine sunduğu hizmeti dünya standartlarına çıkartarak sizin işinizin aslında bizim işimiz olduğu gerçeğiyle alışıldık müşteri – satıcı ilişkisinin dışında bir hizmet sunmaktır.

Değişen piyasalar ve ekonomik kriz ortamlarına rağmen Merkez Otomotiv gün ve gün pozitif yönde ilerlemesine devam ederken, müşterilerine sunduğu hizmette titizlikle ve güven politikaları içerisinde sürdürmektedir.

Merkez Otomotiv ‘in sanal yüzü olan hyundaiparca.com günün koşullarına ayak uydururken müşteri değerlerini rencide edecek her türlü yapıdan kaçınarak doğru çalışmayı amaç edinen bir politika ile hizmet vermektedir.

hyundaiparca.com da sadece orjinal ve eşdeğer otomobil yedek parça satışı yapılmaktadır.