Hyundai Kia Oto Orijinal ve Yan Sanayi Yedek Parça

2000 TL üzeri sepetlerde kargo ücretsiz! 2000 TL altı siparişlerinizde siparişleriniz alıcı ödemeli gönderilir.

İletişim Yardım / Kayıt Ol

BU BEYAN www.merkezoto.com.tr GİZLİLİK POLİTİKASINI İÇERİR.

www.merkezoto.com.tr WEB SİTESİNİ ZİYARET EDEREK AŞAĞIDAKİ ŞARTLARI VE KURALLARI UYGULAMAYI KABUL ETMİŞ SAYILMAKTASINIZ.


www.merkezoto.com.tr ÜYELİK AŞAMASINDA VE DAHA SONRASINDA SİZDEN BAZI KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ TALEP EDER. KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN KORUNMASI VE GİZLİLİĞİNİZİN SÜRDÜRÜLEBİLMESİ www.merkezoto.com.tr EKİBİ OLARAK BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZDİR. BU NEDENLE VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER ÜYELİK VE SATIŞ SÖZLEŞMESİ’NDE BELİRTİLEN KURALLAR VE AMAÇLAR DIŞINDA HERHANGİ BİR KAPSAMDA KULLANILMAYACAK, ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARLA PAYLAŞILMAYACAKTIR.
SİSTEMLE İLGİLİ SORUNLARIN TESPİTİ VE SÖZ KONUSU SORUNLARIN EN HIZLI ŞEKİLDE GİDERİLEBİLMESİ İÇİN, www.merkezoto.com.tr GEREKTİĞİNDE KULLANICILARIN IP ADRESİNİ TESPİT ETMEKTE VE BUNU KULLANMAKTADIR. IP ADRESLERİ, KULLANICILARI GENEL BİR ŞEKİLDE TANIMLAMAK VE KAPSAMLI DEMOGRAFİK BİLGİ TOPLAMAK AMACIYLA DA KULLANILABİLİR.
www.merkezoto.com.tr ÜYESİ OLDUĞUNUZ VEYA ÜYELİKSİZ ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZ ANDAN İTİBAREN HAFTALIK BİLGİLENDİRME BÜLTENLERİ E-POSTA ADRESİNİZE GÖNDERİLECEKTİR. DİLEDİĞİNİZ ZAMAN BU BÜLTEN GÖNDERİMİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA, HİZMETTEN VAZGEÇME VE YENİDEN BAŞLATMA HAKKINIZ BULUNMAKTADIR.
BU E-POSTALARIN İÇERİĞİ, SATIŞINI YAPTIĞIMIZ MARKALAR İLE İLGİLİ OLARAK YAPILACAK TÜM KAMPANYALAR, İNDİRİM FIRSATLARI, ÜRÜN, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN TESPİTİ AMACIYLA GÖNDERİLECEK BÜLTENLER VE BİLGİLENDİRMELERDEN OLUŞMAKTADIR.
SİTEMİZDEN ALIŞVERİŞ YAPARAK VEYA ÜRÜNLER HAKKINDA BENİ ARA BİLGİ FORMUNU DOLDURARAK VEYA ŞİRKET E-POSTA ADRESLERİMİZDEN BİLGİ TALEBİNDE BULUNDUĞUNUZDA SİZE E-BÜLTEN, E-POSTA, TELEFON VE SMS ARACILIĞIYLA ULAŞMAMIZI KABUL ETMİŞ SAYILMAKTASINIZ.
TÜM KREDİ KARTI VE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ İNTERNET GÜVENLİK STANDARDI OLAN SSL SECURE SİSTEMİ İLE 128 BİT ŞİFRELENMİŞTİR. BU ŞEKİLDE İNTERNET ÜZERİNDEKİ DOLAŞIMLARI SIRASINDA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE BU BİLGİLERİNİZİN İSTENİLMEYEN KİŞİ VEYA KURUMLARDA ELE GEÇİRİLMESİ ÖNLENMİŞTİR. GİZLİLİK POLİTİKAMIZ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORU VE ÖNERİNİZ İÇİN SİTEMİZDEKİ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİZE E-MAİL GÖNDEREBİLİRSİNİZ.